Arama

Social Login

Remember me
Aksesuarlar

Aksesuarlar

Kablosuz kamera;

AynaEkran’ larda tercih edilen bu kamera sayesinde müşteriler saçlarının her tarafını, daha net ve özgürce görebilecekler.

Logo dizayn;

AynaEkran’nın tümünde istenilen boyut ve renk seçenekleriyle uygulanabilir. AynaEkran’ nınızı daha özel hale getirip, markanızı daha ön plana çıkarmanızı sağlar.

Dokunmatik Panel;

AynaEkran’ nın bu özelliği sayesinde aynanın istediğiniz bölgesinde dokunmatik butonunuzu tasarlıyoruz. İsterseniz TV nizi aynanıza dokunarak açın yada buğu önleyicinizi devreye sokun. Sadece dokunun!

Dijital saat;

Genellikle sosyal alanlarda kullanılan bu dijital saatler aynada kendinize bakarken, zamanın değerini size hatırlatacak.

Kişisel kumanda;

Kullanacağınız ortama göre kumandalarınızı isteğinize göre tasarlayabiliriz.  Mesela Otel odası için tasarlanmış bir AynaTV için üstünde sizin logonuzun bulunduğu bir kumanda tasarlıyoruz yada ıslak mekanlarda size su geçirmez kumandayı önerebiliriz.

Dekoratif Çerçeveler;

Farklı renk ve tarz seçenekleriyle AynaEkran’nınıza şık bir görünüm kazandıracaktır.

 Harici Medya Çıkışları;

Bu çıkışlar sayesinde bir TV’ den ve bir Aya’dan çok daha fazlasını bulacaksınız. İster AynaEkran’ nınızı bir güvenlik kamerası paneli olarak kullanın yada yatağınızda TV izlerken USB belleğinizi yatak başucunda kullanıp, film keyfinizi çıkarın.

Harici kullanılabilen çıkışlar:

green plusUSB

green plusVGA

green plusHDMI

green plusDVI

green plusAUDIO

green plusRS232

Android;

AynaEkran’ nınızı interaktif olarak kullanmanızı sağlayan bir sistemdir.  Örn: internette sörf, görüntülü konuşma, oyun ve daha birçok şey.

Bizi Facebook'ta takip edin

 
 

Size nasıl yardımcı olabiliriz?